Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język angielski (1-szy semestr) 201110-D
Ćwiczenia (CW) Semestr zimowy 2021/22

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Egzamin
Zakres tematów:

Umiejętności biznesowe - prezentacje

Sektory gospodarki, rodzaje firm, rozwój firmy

Strategia i struktura firmy: centralizacja i decentralizacja decyzji

Innowacyjność w gospodarce i zarządzaniu

Strategie marketingowe, cykl życia i rozwój produktu, promocja

Przygotowanie do testu ujednoliconego

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Budowanie relacji z klientem

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 45
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 224
Dominik Rudkowski 21/ szczegóły
2 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 2C
Maciej Huczko 19/ szczegóły
3 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
Magdalena Wierzbicka 21/ szczegóły
4 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 218
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
Alona Bieniek 19/ szczegóły
5 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 112
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8
Iwona Gajko-Sieklicka 19/ szczegóły
6 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 301
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 231
Anna Polakowska-Kapica 21/ szczegóły
7 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 62
Magdalena Mazurek 22/ szczegóły
8 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4C
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
Bartosz Kraszewski 22/ szczegóły
9 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 216
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 207
Olga Boguś-Duszczyk 20/ szczegóły
10 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
Ewa Kaliszuk 20/ szczegóły
11 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
Katarzyna Staniszewska, Edyta Karpiuk 18/ szczegóły
12 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
Barbara Adam 20/ szczegóły
13 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
Anna Przedmojska-Glińska 19/ szczegóły
14 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
Justyna Ferenc-Lipa 21/ szczegóły
15 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
Magdalena Florek 20/ szczegóły
16 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 3C
Aneta Piwko 19/ szczegóły
17 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
Dorota Maciejuk 21/ szczegóły
18 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 217
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
Anna Gelo 20/ szczegóły
19 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 325
Justyna Tanajewska 22/ szczegóły
20 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 214
Aneta Łątka 19/ szczegóły
21 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 324
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 301
Anna Mahmud 18/ szczegóły
22 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 211
Dorota Miller 24/ szczegóły
24 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 8
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 012
Anna Annovi 20/ szczegóły
25 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 112
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 8
Iwona Gajko-Sieklicka 21/ szczegóły
26 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 218
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 233
Anna Grabiec 20/ szczegóły
27 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 210
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 217
Halina Olczyk 0/ szczegóły
28 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 209
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 2C
Maciej Huczko 19/ szczegóły
29 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 1
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 232
Jolanta Jaworowska 18/ szczegóły
30 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 4C
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 212
Bartosz Kraszewski 20/ szczegóły
31 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 324
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 1
Aleksandra Czajka 30/ szczegóły
32 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 232
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 216
Agnieszka Mikołajewska 21/ szczegóły
33 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 103
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 107
Ewa Pobierzyn 21/ szczegóły
34 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 301
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 231
Anna Polakowska-Kapica 18/ szczegóły
35 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 219
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 324
Aneta Górecka, Anna Mahmud 17/ szczegóły
36 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 216
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 216
Justyna Tanajewska 24/ szczegóły
37 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 325
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 211
Alona Bieniek 22/ szczegóły
38 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 210
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 62
Magdalena Mazurek 23/ szczegóły
39 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 45
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 224
Dominik Rudkowski 21/ szczegóły
40 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 217
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 105
Anna Gelo 23/ szczegóły
41 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 223
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 117
Edyta Karpiuk 22/ szczegóły
42 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 114
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 114
Nina Ziółkowska, Renata Gołębiowska-Paroń 23/ szczegóły
43 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 117
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 208
Magdalena Wierzbicka, Kamila Hejnrych-Michalak 24/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.