Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język I angielski w biznesie i ekonomii (1. semestr) 101110-D
Ćwiczenia (CW) Semestr zimowy 2021/22

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Zarządzanie personelem: przywództwo - cechy (lider vs menadżer)

Motywacja (teorie, techniki) i wydajność pracowników

Struktura firmy - rodzaje, zarządzanie dużą / małą firmą

Aspekty wielokulturowości w zarządzaniu oraz pozycja kobiet w biznesie

Rekrutacja pracowników: podania o pracę, listy motywacyjne, CV, rozmowy kwalifikacyjne

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Rozwój zawodowy pracowników i szkolenia

Wprowadzenie produktu na rynek (dotyczy studiów niestacjonarnych sb-nd)

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4B
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4C
Agata Głogowska-Mikołajczyk szczegóły
2 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4C
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4B
Agata Głogowska-Mikołajczyk szczegóły
3 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
4 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
5 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 115
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 112
Anna Grabiec szczegóły
6 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 115
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 112
Anna Grabiec szczegóły
7 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 324
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208
Ewa Pobierzyn szczegóły
8 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 324
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 208
Ewa Pobierzyn szczegóły
9 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5E
Beata Majczak szczegóły
10 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5E
Beata Majczak szczegóły
11 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 8
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 231
Małgorzata Michalak szczegóły
12 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 231
Małgorzata Michalak szczegóły
13 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 36
Katarzyna Galicka szczegóły
14 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 36
Katarzyna Galicka szczegóły
15 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 212
Aleksandra Czajka szczegóły
16 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 212
Aleksandra Czajka szczegóły
17 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5C
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5C
Aneta Piwko szczegóły
18 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
Aneta Piwko szczegóły
19 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 3B
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4C
Aleksandra Tomczyk szczegóły
20 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 3B
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4C
Aleksandra Tomczyk szczegóły
21 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
22 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
23 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
Anna Annovi szczegóły
24 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
Anna Annovi szczegóły
25 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 219
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
Renata Gołębiowska-Paroń szczegóły
26 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 219
Renata Gołębiowska-Paroń szczegóły
27 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
Justyna Tanajewska szczegóły
28 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 218
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
Justyna Tanajewska szczegóły
29 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 211
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 325
Monika Janik, Monika Abbas szczegóły
30 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 211
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 325
Monika Janik, Monika Abbas szczegóły
31 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 3
Aleksandra Karwacka szczegóły
32 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 3
Aleksandra Karwacka szczegóły
33 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
Joanna Tofil szczegóły
34 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 208
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
Joanna Tofil szczegóły
35 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 9
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 012
Małgorzata Zamojska-Kowal szczegóły
36 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 9
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 012
Małgorzata Zamojska-Kowal szczegóły
37 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
Aneta Łątka szczegóły
38 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
Aneta Łątka szczegóły
39 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 012
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 45
Anna Majewska szczegóły
40 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 45
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 012
Anna Majewska szczegóły
41 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
Ewa Kaliszuk szczegóły
42 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
Ewa Kaliszuk szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0