Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język I angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) 101140-D
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2020/21

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Sektory gospodarki: produkcja i usługi, usługi IT.

Struktura rynku, udział w rynku, przewaga konkurencyjna

Fuzje i przejęcia: powody, ograniczenia (urzędy antymonopolowe - rola, działanie)

Cykl koniunkturalny: przyczyny, zależności

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR): interesariusze, ekonomia a ekologia

Handel międzynarodowy: zalety i wady wolnego handlu, globalizacja

Korespondencja handlowa: reklamacje i zażalenia

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Przygotowanie do egzaminu końcowego

(dotyczy studiów niestacjonarnych sb-nd):

globalizacja, obsługa klienta, aspekty wielokulturowości w biznesie

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5C
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5C
Aneta Piwko szczegóły
2 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 5C
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 5C
Aneta Piwko szczegóły
3 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 112
Justyna Ferenc-Lipa szczegóły
4 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 112
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 117
Justyna Ferenc-Lipa szczegóły
5 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Beata Majczak szczegóły
6 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 117
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 205
Beata Majczak szczegóły
7 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 62 komp
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 212
Ewa Pobierzyn szczegóły
8 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 212
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 62 komp
Ewa Pobierzyn szczegóły
9 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 36
Ewa Kaliszuk szczegóły
10 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 36
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 1
Ewa Kaliszuk szczegóły
11 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 301
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
Małgorzata Michalak szczegóły
12 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 107
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 301
Małgorzata Michalak szczegóły
13 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 224
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
14 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 224
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 210
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
15 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 8
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 211
Aleksandra Czajka szczegóły
16 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 8
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 211
Aleksandra Czajka szczegóły
17 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 324
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
Anna Annovi szczegóły
18 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 102
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 324
Anna Annovi szczegóły
19 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 212
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 110
Małgorzata Popielicka szczegóły
20 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 212
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 110
Małgorzata Popielicka szczegóły
21 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 104
Aneta Łątka szczegóły
22 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 233
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 104
Aneta Łątka szczegóły
23 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
Alona Bieniek szczegóły
24 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 105
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 232
Alona Bieniek szczegóły
25 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 325
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 103
Nina Ziółkowska szczegóły
26 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 325
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 103
Nina Ziółkowska szczegóły
27 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
Justyna Tanajewska szczegóły
28 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 232
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 209
Justyna Tanajewska szczegóły
29 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 216
Magdalena Florek szczegóły
30 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 114
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 216
Magdalena Florek szczegóły
31 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 44
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
Anna Grabiec szczegóły
32 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 209
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 44
Anna Grabiec szczegóły
33 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
Magdalena Mazurek szczegóły
34 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 213
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 114
Magdalena Mazurek szczegóły
35 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 012
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 236
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
36 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 012
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 236
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
37 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 2C
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
Bartosz Kraszewski szczegóły
38 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 210
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 2C
Bartosz Kraszewski szczegóły
39 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 45
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
Anna Majewska szczegóły
40 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 213
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 45
Anna Majewska szczegóły
41 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 62 komp
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 219
Anna Gelo szczegóły
42 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 219
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 62 komp
Anna Gelo szczegóły
43 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4C
Aleksandra Karwacka szczegóły
44 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 233
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 4C
Aleksandra Karwacka szczegóły
45 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 37
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 301
Katarzyna Galicka szczegóły
46 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 301
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 37
Katarzyna Galicka szczegóły
47 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 37
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 216
Aleksandra Tomczyk szczegóły
48 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 37
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 216
Aleksandra Tomczyk szczegóły
49 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 36
Katarzyna Staniszewska szczegóły
50 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 217
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 36
Katarzyna Staniszewska szczegóły
51 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 106
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 106
Renata Nowicka szczegóły
52 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 106
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 106
Renata Nowicka szczegóły
53 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5B
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
Agata Głogowska-Mikołajczyk szczegóły
54 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 217
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 5B
Agata Głogowska-Mikołajczyk szczegóły
3000 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Katarzyna Galicka szczegóły
3001 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
3002 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Aneta Łątka szczegóły
3003 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Ewa Pobierzyn szczegóły
3004 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Małgorzata Michalak szczegóły
3005 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Bartosz Kraszewski szczegóły
3006 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Anna Mahmud szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0