Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr Aula II (2021-11-29 - 2021-12-05)
budynek G (główny) (G)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-11-29 - 2021-12-05  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, WYK gr.1
Statystyczne reguły decyzyjne - Bogumił Kamiński
8:00, WYK gr.7
Makroekonomia II - Piotr Maszczyk
8:00, WYK gr.1
Nauka o państwie - Bogusław Pytlik
Matusewicz Michał studia podyplomowe
Matusewicz Michał studia podyplomowe
9:00
9:50, WYK gr.3
Matematyka - Maria Ekes
9:50, WYK gr.2
Algebra - Justyna Winnicka
9:50, WYK gr.2
Algebra - Justyna Winnicka
9:50, WYK gr.4
Podstawy prawa - Ewa Gwardzińska
9:50, WYK gr.7
Polityka gospodarcza i społeczna - Ludmiła Słobodzian
10:00
11:00
11:40, WYK gr.2
Mikroekonomia I - Marek Garbicz
11:40, WYK gr.4
Matematyka - Barbara Kowalczyk
11:40, WYK gr.6
Ekonomia menedżerska - Mateusz Mokrogulski
12:00
13:00
13:30, WYK gr.4
Finanse przedsiębiorstwa - Janusz Ostaszewski
13:30, WYK gr.2
Finanse przedsiębiorstwa - Janusz Ostaszewski
13:30, WYK gr.4
Finanse przedsiębiorstwa - Janusz Ostaszewski
13:30, WYK gr.3
Finanse przedsiębiorstwa - Janusz Ostaszewski
13:30, WYK gr.1
Technologie cyfrowe w relacjach gospodarczych - Piotr Filipkowski
13:30, WYK gr.1
International Economics - Adam Budnikowski
14:00
15:00
15:20, WYK gr.5
Zarządzanie (w) - Janusz Ostaszewski
15:20, WYK gr.10
Mikroekonomia I - Marcin Wajda
15:20, WYK gr.11
Mikroekonomia I - Marcin Wajda
15:20, WYK gr.1
Metody wyceny przedsiębiorstw - Andrzej Fierla
15:20, WYK gr.1
Metody wyceny przedsiębiorstw - Andrzej Fierla
16:00
17:00
17:10, WYK gr.4
Zarządzanie (w) - Janusz Ostaszewski
17:10, WYK gr.1
Nowe technologie w marketingu - Tymoteusz Doligalski
17:10, WYK gr.2
Nowe technologie w marketingu - Tymoteusz Doligalski
16721 Stowarzyszenie Akademickie Magpress Aleksandra Sojka
18:00
16716 SKN Informatyki Bartłomiej Maślanka
19:00
20:00
21:00