Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr Aula II (2022-05-16 - 2022-05-22)
budynek G (główny) (G)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-05-16 - 2022-05-22  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, WYK gr.4
Finanse - Andrzej Nikołajczuk
8:00, KON gr.11
Business Intelligence (w języku polskim) - Jerzy Surma
9:00
9:50, WYK gr.1
Ubezpieczenia - Joanna Rutecka-Góra
9:50, WYK gr.1
Ubezpieczenia - Joanna Rutecka-Góra
9:50, WYK gr.2
Analiza finansowa - Paweł Dec
9:50, WYK gr.2
Analiza finansowa - Paweł Dec
9:50, WYK gr.1
Finance - Andrzej Nikołajczuk
9:50, CW gr.11
Rachunek prawdopodobieństwa - Agata Boratyńska
9:50, CW gr.11
Rachunek prawdopodobieństwa - Agata Boratyńska
9:50, WYK gr.5
Prawo finansowe i podatkowe - Tomasz Grzybowski
9:50, WYK gr.1
Efektywne zarządzanie IT w przedsiębiorstwie - Remigiusz Orzechowski
10:00
11:00
11:40, WYK gr.2
Accounting - Mariusz Karwowski
11:40, WYK gr.3
Makroekonomia I - Wojciech Pacho
11:40, WYK gr.1
Postępowanie nabywców na rynku - Małgorzata Bombol
12:00
13:00
13:30, WYK gr.3
Rynek kapitałowy - Sylwia Frydrych
13:30, WYK gr.3
Rynek kapitałowy - Sylwia Frydrych
13:30, WYK gr.1
Finansowy projekt doradczy - Szymon Okoń
13:30, WYK gr.1
Finansowy projekt doradczy - Szymon Okoń
13:30, WYK gr.4
Polityka pieniężna - Artur Bartoszewicz
13:30, WYK gr.1
Zarządzanie podatkami jako narzędzie budowania wartości firmy - Aleksander Werner
14:00
15:00
15:20, WYK gr.8
Makroekonomia I - Marcin Wajda
15:20, WYK gr.1
Symulacje przy wykorzystaniu arkusza kalkulacyjnego - Damian Przekop
15:20, WYK gr.1
Symulacje przy wykorzystaniu arkusza kalkulacyjnego - Damian Przekop
15:20, WYK gr.1
Marketing z wykorzystaniem wyszukiwarek internetowych - Tymoteusz Doligalski
15:20, WYK gr.3
Portfel inwestycyjny - Krzysztof Marczewski
15:20, WYK gr.1
Podatki bezpośrednie - Aleksander Werner
16:00
17:00
17:10, WYK gr.5
Finanse - Janusz Ostaszewski
17459 NZS Anna Przybyła
17:10, CW gr.1
Strategie i modele e-biznesu - Tymoteusz Doligalski
17:10, WYK gr.1
Prawo i regulacje w finansach - Joanna Dominowska
17:10, WYK gr.1
Podatki pośrednie - Aleksander Werner
18:00
19:00
17459 NZS Anna Przybyła
19:00, WYK gr.1
Podstawy zarządzania projektami - Emil Bukłaha
20:00
21:00
22:00