| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | 8:00, CW gr.3 Wychowanie fizyczne - taniec towarzyski - Janusz Stelmach | | 8:00, CW gr.5 Wychowanie fizyczne - taniec towarzyski - Janusz Stelmach | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
| |
| | | | |
9:50, CW gr.2 Wychowanie fizyczne - Przekrojowy trening funkcjonalny - Anna Grzywacz | | 9:50, CW gr.4 Wychowanie fizyczne - taniec towarzyski - Janusz Stelmach | | 9:50, CW gr.6 Wychowanie fizyczne - taniec towarzyski - Janusz Stelmach | |
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
11:40, CW gr.3 Wychowanie fizyczne - Przekrojowy trening funkcjonalny - Anna Grzywacz | | 11:40, CW gr.1 Wychowanie fizyczne - taniec towarzyski - Janusz Stelmach | | 11:40, CW gr.1 Wychowanie fizyczne - rehabilitacja - Katarzyna Wachowiak | | 11:40, CW gr.6 Wychowanie fizyczne - Przekrojowy trening funkcjonalny - Piotr Najmowicz | |
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
| | | |
|
13:30, CW gr.2 Wychowanie fizyczne - aerobik - Anna Grzywacz | | 13:30, CW gr.2 Wychowanie fizyczne - taniec towarzyski - Janusz Stelmach | | 13:30, CW gr.7 Wychowanie fizyczne - pilates - Anna Grzywacz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
| | UTW | |
| | | | |
15:20, CW gr.3 Wychowanie fizyczne - pilates - Anna Grzywacz | | 15:20, CW gr.5 Wychowanie fizyczne - pilates - Katarzyna Wachowiak | | 15:20, CW gr.6 Wychowanie fizyczne - aerobik - Anna Milińska-Tymendorf | |
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | Dział socjalny | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
17:10, CW gr.4 Wychowanie fizyczne - Przekrojowy trening funkcjonalny - Łukasz Wolski | | 17:10, CW gr.9 Wychowanie fizyczne - pilates - Anna Milińska-Tymendorf | |
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
| |
|
19:00 | 19:00, CW gr.5 Wychowanie fizyczne - Przekrojowy trening funkcjonalny - Łukasz Wolski | | 19:00, CW gr.1 Wychowanie fizyczne - sekcja AZS - aerobik - Anna Milińska-Tymendorf | | 19:00, CW gr.1 Wychowanie fizyczne - sekcja AZS - żeglarstwo - Krzysztof Staniszewski | | 19:00, CW gr.1 Wychowanie fizyczne - sekcja AZS - aerobik - Anna Milińska-Tymendorf | | 19818/0 Paszkiewicz Alicja Anna | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
| | | |
| | | | |
20:50, CW gr.2 Wychowanie fizyczne - sekcja AZS - piłka ręczna - Łukasz Wolski | |
|
21:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
22:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|