| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, CW gr.1 Język francuski (poziom A1, EMJMD QEM, 2. sem.) - Anna Paderewska-Gryza | | 8:00, LAB gr.21 Statistical Methods I - Piotr Zaborek | | 8:00, WYK gr.1 Economic Statistics - Marta Marszałek | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
| | |
| | | | |
9:50, LAB gr.1 Basic C++ Programming - Dariusz Nojszewski | | 9:50, LAB gr.1 Statystyka w biznesie - Maja Rynko | | 9:50, LAB gr.22 Statistical Methods I - Piotr Zaborek | | Meder Justyna CNJO | | Molęda-Zdziech Małgorzata | |
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
11:40, LAB gr.1 Podstawy programowania w C++ - Dariusz Nojszewski | Mróz Maciej Wybory | | 11:40, LAB gr.1 Podstawy programowania w języku Python - Marek Derda | | 11:40, LAB gr.1 Econometrics in Practice - Rumiana Górska | | 11:40, LAB gr.1 Data science w biznesie II - Piotr Ciżkowicz | |
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
| | | | |
|
13:30, LAB gr.1 Artificial Intelligence - Michał Bernardelli | | 13:30, LAB gr.21 Ekonometria - Emilia Tomczyk | | | 13:30, LAB gr.1 Podstawy analizy systemów - Przemysław Polak | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
| | |
| | | | | |
15:20, LAB gr.22 Ekonometria - Emilia Tomczyk | | 15:20, LAB gr.12 Modele badań operacyjnych - Anna Decewicz | |
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | |
|
17:10, LAB gr.1 Programowanie komputerów - Dariusz Nojszewski | 17:10, LAB gr.1 Sieci komputerowe - Rafał Raczko | |
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
19:00 | | | 19:00, LAB gr.12 Systemy baz danych II - Danuta Wódz | | | 19:00, LAB gr.1 Sieci komputerowe - Rafał Raczko | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
20:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
| | |
| | | | |
|
|