Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 114 (2022-01-17 - 2022-01-23)
budynek G (główny) (G)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-01-17 - 2022-01-23  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, CW gr.2
Język angielski (1-szy semestr) - Maciej Huczko
8:00, CW gr.38
Język angielski I (1-szy semestr) - Aneta Łątka
8:00, CW gr.1
Język hiszpański (1-szy semestr) - Agnieszka Niewiadomska
8:00, CW gr.3
Język hiszpański II (1-szy semestr) - Beata Dzedzej
8:00, CW gr.12
Język angielski (1-szy semestr) - Barbara Adam
9:00
9:50, CW gr.19
Język angielski I (3-ci semestr) - Nina Ziółkowska
9:50, CW gr.37
Język angielski I (1-szy semestr) - Aneta Łątka
9:50, CW gr.19
Język angielski I (3-ci semestr) - Nina Ziółkowska
9:50, CW gr.4
Język hiszpański II (1-szy semestr) - Beata Dzedzej
9:50, CW gr.12
Język angielski (3-ci semestr) - Barbara Adam
10:00
Drabińska Danuta on-line
11:00
11:40, CW gr.20
Język angielski I (3-ci semestr) - Nina Ziółkowska
11:40, WYK gr.1
Zrównoważone gospodarowanie energią na poziomie globalnym i lokalnym - Grażyna Wojtkowska-Łodej
11:40, WYK gr.1
Japan in the Global Order - Piotr Kozłowski
11:40, WYK gr.1
Japan in the Global Order - Piotr Kozłowski
11:40, CW gr.20
Język angielski I (3-ci semestr) - Nina Ziółkowska
11:40, KON gr.1
Rachunkowość w zakładzie ubezpieczeń - Anna Karmańska
12:00
13:00
13:30, CW gr.42
Język angielski (1-szy semestr) - Nina Ziółkowska
13:30, WYK gr.1
Project Management - Grażyna Leśniak-Łebkowska
13:30, CW gr.42
Język angielski (1-szy semestr) - Nina Ziółkowska
14:00
Kaszewska Joanna kurs
15:00
15:20, WYK gr.1
Wstęp do teorii wzrostu gospodarczego - Wojciech Pacho
15:20, CW gr.1
Ekonometria I - Zuzanna Wośko
15:20, WYK gr.2
Financial Management (IB) - Katarzyna Sum
Kaszewska Joanna - kurs Podstawy prawa
16:00
17:00
Kaszewska Joanna kurs
17:10, KON gr.1
Skuteczny kierownik projektu - kompetencje miękkie (KnZP) - Ewa Sońta-Drączkowska
17:10, KON gr.2
Zarządzanie (k) - Janusz Ostaszewski
17:10, WYK gr.1
Rachunkowość podatkowa - Agnieszka Tłaczała
18:00
19:00
16578 SKN Finansów i Makroekonomii Michał Łesyk
19:00, CW gr.12
Makroekonomia II - Łukasz Kuryłowicz
19:00, KON gr.2
Międzynarodowe standardy sprawozdawczości - Agnieszka Tłaczała
19:00, WYK gr.2
Struktura kapitału w przedsiębiorstwie - Leszek Mosiejko
20:00
21:00