| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, CW gr.8 Język I angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Aneta Piwko | | | | 8:00, CW gr.12 Język I angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Agata Głogowska-Mikołajczyk | | Bardadyn Aleksandra SP Coaching XIX Urszula Rapacka, Adam Dębowski, Romeo Grzębowski, Rafał Nykiel,Łada Bobrowska-Drozda, Agata Cołoszyńska Piotr Jaworski, Grażyna Borowska, Sławomir Winch, Grzegorz Turniak, Kalina Grela-Łężak , Magdalena Kulicka-Zakrzewska | | 8:00, CW gr.28 Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony - Agata Głogowska-Mikołajczyk | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
| | |
| | | | | | |
9:50, CW gr.7 Język I angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Aneta Piwko | | 9:50, CW gr.6 Język polski II (4-ty semestr) - Agata Rytel | | 9:50, CW gr.11 Język I angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Agata Głogowska-Mikołajczyk | | 9:50, CW gr.28 Język angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) rozszerzony - Agata Głogowska-Mikołajczyk | |
|
10:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
11:40, CW gr.5 Język II francuski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Dorota Kornaszewska-Sarnacka | | 11:40, CW gr.31 Rachunkowość - Hanna Bystrzycka | | 11:40, CW gr.1 Język polski II (4-ty semestr) - Agnieszka Kuczma | |
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | Brodowicz Edyta | | | |
12:35, WYK gr.1 Portfolio Management - Jacek Tomaszewski | |
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
| | |
|
| 13:30, CW gr.33 Rachunkowość - Hanna Bystrzycka | | | 13:30, CW gr.62 Rachunkowość - Rafał Grabowski | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | | |
|
| | |
| | | | | | |
15:20, WYK gr.1 Zarządzanie ryzykiem finansowym w przedsiębiorstwie - Jacek Tomaszewski | | 15:20, CW gr.64 Rachunkowość - Rafał Grabowski | |
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | 19900/2 Przeczek Wiktor | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
17:10, CW gr.31 Accounting - Rafał Grabowski | | Ekner Marta | | 19998/0 Julita Lewoń
Kłapot Wiktoria | | 17:10, CW gr.11 Rachunkowość finansowa - Teresa Boroch | |
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
| | | |
|
19:00 | 19:00, CW gr.33 Accounting - Rafał Grabowski | | | | 19:00, CW gr.12 Rachunkowość finansowa - Teresa Boroch | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
20:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
| | |
| | | | | | |
|
|
21:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|