Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 2D (2021-10-18 - 2021-10-24)
budynek C (C)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-10-18 - 2021-10-24  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
7:00
8:008:00, LAB gr.1
Metody ekonometryczne - Jakub Mućk
8:00, LAB gr.1
Metody ekonometryczne - Jakub Mućk
8:00, LAB gr.5
Metody ekonometryczne - Jakub Mućk
8:00, LAB gr.5
Metody ekonometryczne - Jakub Mućk
8:00, LAB gr.4
Prezentacja i wizualizacja danych - Mariusz Kozakiewicz
8:00, LAB gr.1
Laboratorium z rachunkowości finansowej - Katarzyna Klimczak
8:00, LAB gr.1
Laboratorium z rachunkowości finansowej - Katarzyna Klimczak
9:00
9:50, LAB gr.3
Metody ekonometryczne - Jakub Mućk
9:50, LAB gr.3
Metody ekonometryczne - Jakub Mućk
9:50, CW gr.2
Quantitative and Qualitative Methods in Management Sciences and Economics - Elżbieta Wąsowicz-Zaborek
9:50, LAB gr.5
Prezentacja i wizualizacja danych - Mariusz Kozakiewicz
9:50, LAB gr.1
Wizualizacja i raportowanie analiz statystycznych - Maja Rynko
9:50, LAB gr.1
Wizualizacja i raportowanie analiz statystycznych - Maja Rynko
9:50, LAB gr.2
Laboratorium z rachunkowości finansowej - Katarzyna Klimczak
9:50, LAB gr.2
Laboratorium z rachunkowości finansowej - Katarzyna Klimczak
10:00
11:00
11:40, LAB gr.1
Programowanie dla każdego - podstawy tworzenia aplikacji mobilnych za pomocą platformy niskokodowej - Michał Goliński
11:40, LAB gr.1
Programowanie dla każdego - podstawy tworzenia aplikacji mobilnych za pomocą platformy niskokodowej - Michał Goliński
11:40, LAB gr.6
Prezentacja i wizualizacja danych - Mariusz Kozakiewicz
11:40, LAB gr.2
Wizualizacja i raportowanie analiz statystycznych - Maja Rynko
11:40, LAB gr.2
Wizualizacja i raportowanie analiz statystycznych - Maja Rynko
12:00
13:00
Karpińska Anna-KGŚ Studia podyplomowe Piotra Hajdeckiego
13:30, LAB gr.10
Wstęp do informatyki gospodarczej - Krystyna Polańska
13:30, LAB gr.1
Modelowanie aktuarialne - Łukasz Delong
13:30, LAB gr.1
Python Programming - Paweł Rubach
13:30, LAB gr.3
Wizualizacja i raportowanie analiz statystycznych - Maja Rynko
13:30, LAB gr.3
Wizualizacja i raportowanie analiz statystycznych - Maja Rynko
14:00
15:00
15:20, LAB gr.2
Wstęp do informatyki gospodarczej - Krystyna Polańska
15:20, CW gr.1
Projektowanie systemów informatycznych II - Andrzej Żurawski
15:20, CW gr.1
Projektowanie systemów informatycznych II - Andrzej Żurawski
15:20, LAB gr.2
Python Programming - Paweł Rubach
15:20, CW gr.2
Projektowanie systemów informatycznych II - Andrzej Żurawski
15:20, CW gr.2
Projektowanie systemów informatycznych II - Andrzej Żurawski
16:00
17:00
17:10, LAB gr.3
Wstęp do informatyki gospodarczej - Krystyna Polańska
17:10, LAB gr.1
Systemy baz danych I - Andrzej Żurawski
17:10, LAB gr.1
Systemy baz danych I - Andrzej Żurawski
17:10, LAB gr.2
Regresja logistyczna z wykorzystaniem narzędzi SAS - Aleksandra Iwanicka
17:10, LAB gr.3
Systemy baz danych I - Andrzej Żurawski
17:10, LAB gr.3
Systemy baz danych I - Andrzej Żurawski
17:10, LAB gr.1
Regresja logistyczna z wykorzystaniem narzędzi SAS - Aleksandra Iwanicka
18:00
19:0019:00, LAB gr.2
Systemy baz danych I - Andrzej Żurawski
19:00, LAB gr.2
Systemy baz danych I - Andrzej Żurawski
19:00, LAB gr.4
Systemy baz danych I - Andrzej Żurawski
19:00, LAB gr.4
Systemy baz danych I - Andrzej Żurawski
19:00, LAB gr.2
Regresja logistyczna z wykorzystaniem narzędzi SAS - Aleksandra Iwanicka
20:00