Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 216 (2021-10-18 - 2021-10-24)
budynek A (A)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-10-18 - 2021-10-24  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, CW gr.9
Język angielski (1-szy semestr) - Olga Boguś-Duszczyk
8:00, CW gr.5
Język francuski II (1-szy semestr) - Iwona Rogalska
8:00, CW gr.17
Matematyka - Artur Bryk
8:00, CW gr.7
Język hiszpański II (1-szy semestr) - Agnieszka Niewiadomska
8:00, CW gr.7
Język angielski (1-szy semestr) - Jolanta Jaworowska
9:00
9:50, CW gr.4
Język angielski II (3-ci semestr) - Olga Boguś-Duszczyk
9:50, CW gr.6
Język francuski II (1-szy semestr) - Iwona Rogalska
9:50, CW gr.7
Język angielski I (3-ci semestr) - Agnieszka Mikołajewska
9:50, CW gr.8
Język hiszpański II (1-szy semestr) - Agnieszka Niewiadomska
9:50, CW gr.7
Język angielski (3-ci semestr) - Jolanta Jaworowska
10:00
10:45, CW gr.18
Matematyka - Artur Bryk
11:00
11:40, CW gr.3
Język angielski II (3-ci semestr) - Olga Boguś-Duszczyk
11:40, CW gr.16
Mikroekonomia I - Krystian Jaworski
11:40, CW gr.8
Język angielski I (3-ci semestr) - Agnieszka Mikołajewska
11:40, CW gr.12
Matematyka - Barbara Kowalczyk
12:00
13:00
13:30, KON gr.5
Historia gospodarcza - Aldona Podolska-Meducka
13:30, CW gr.17
Mikroekonomia I - Piotr Maszczyk
13:30, KON gr.2
Economic History - Jerzy Łazor
13:30, CW gr.32
Język angielski (1-szy semestr) - Agnieszka Mikołajewska
14:00
14:25, CW gr.13
Matematyka - Barbara Kowalczyk
15:00
15:20, WYK gr.4
Etyka w biznesie - Grzegorz Myśliwiec
15:20, KON gr.5
Przywództwo strategiczne i operacyjne - Tomasz Gigol
16:00
16:15, CW gr.5
Przywództwo strategiczne i operacyjne - Tomasz Gigol
17:00
17:10, KON gr.2
Geografia ekonomiczna - Marcin Molenda
17:10, CW gr.11
Mikroekonomia I - Marcin Wajda
17:10, CW gr.7
Matematyka - Andrzej Stryjek
17:10, KON gr.6
Przywództwo strategiczne i operacyjne - Tomasz Gigol
18:00
18:05, CW gr.6
Przywództwo strategiczne i operacyjne - Tomasz Gigol
19:0019:00, CW gr.12
Mikroekonomia I - Marcin Wajda
20:00