Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 213 (2021-10-18 - 2021-10-24)
budynek A (A)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-10-18 - 2021-10-24  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, CW gr.14
Język angielski (1-szy semestr) - Justyna Ferenc-Lipa
8:00, CW gr.10
Język angielski I (1-szy semestr) - Beata Majczak
8:00, CW gr.10
Matematyka - Ewa Kosycarz
8:00, CW gr.23
Język niemiecki II (1-szy semestr) - Diana Rezner
Brodowicz Edyta Studia podyplomowe
8:00, CW gr.19
Język angielski (1-szy semestr) - Monika Abbas
9:00
9:50, CW gr.17
Język angielski I (3-ci semestr) - Justyna Ferenc-Lipa
9:50, CW gr.9
Język angielski I (1-szy semestr) - Beata Majczak
9:50, CW gr.24
Język niemiecki II (1-szy semestr) - Diana Rezner
9:50, CW gr.19
Język angielski (3-ci semestr) - Monika Abbas
10:00
10:45, CW gr.11
Matematyka - Ewa Kosycarz
11:00
11:40, CW gr.18
Język angielski I (3-ci semestr) - Justyna Ferenc-Lipa
11:40, WYK gr.1
Makroekonomia zaawansowana - Dariusz Malinowski
12:00
13:00
13:30, WYK gr.1
Waluty wirtualne - Grzegorz Sobiecki
13:30, WYK gr.2
Inwestycje rzeczowe i metody ich finansowania - Katarzyna Sobiech-Grabka
13:30, CW gr.27
Mikroekonomia I - Agata Sielska
13:30, WYK gr.4
International Economics - Honorata Nyga-Łukaszewska
13:30, CW gr.1
Makroekonomia zaawansowana - Dariusz Malinowski
14:00
15:00
15:20, WYK gr.1
Ekonometria bayesowska - Andrzej Torój
15:20, CW gr.2
Makroekonomia zaawansowana - Dariusz Malinowski
16:00
17:00
17:10, WYK gr.1
Robotyzacja rachunkowości i finansów - Monika Łada
17:10, WYK gr.1
Systemy baz danych II - Danuta Wódz
17:10, WYK gr.1
Geografia turystyki - Marcin Molenda
17:10, KON gr.1
Makroekonomia zaawansowana I - Konrad Walczyk
18:00
19:0019:00, WYK gr.3
Zarządzanie zasobami ludzkimi - Marcin Molenda
19:00, WYK gr.1
Geografia turystyki - Marcin Molenda
19:00, KON gr.2
Makroekonomia zaawansowana I - Konrad Walczyk
20:00