| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, CW gr.1 Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony - Izabela Godlewska | | 8:00, CW gr.28 Język I angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Justyna Tanajewska | | 8:00, CW gr.71 Statystyka - Marta Marszałek | | 8:00, CW gr.18 Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony - Anna Annovi | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
| | |
| | | | |
9:50, CW gr.31 Język I angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Izabela Godlewska | | 9:50, CW gr.27 Język I angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Justyna Tanajewska | | 9:50, CW gr.43 Język I angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Kamila Hejnrych-Michalak | |
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 10:45, CW gr.72 Statystyka - Marta Marszałek | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
11:40, CW gr.32 Język I angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Izabela Godlewska | | 11:40, CW gr.63 Makroekonomia I - Iga Magda | | 11:40, CW gr.44 Język I angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Kamila Hejnrych-Michalak | |
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
| | | |
|
13:30, CW gr.28 Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony - Izabela Godlewska | | 13:30, CW gr.64 Makroekonomia I - Anna Ruzik-Sierdzińska | | | 13:30, CW gr.23 Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony - Kamila Hejnrych-Michalak | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
| | |
| | | | |
15:20, KON gr.6 Socjologia - Rafał Towalski | | 15:20, WYK gr.1 EU Neighborhood Policy & the Eastern Partnership - Katarzyna Pisarska | |
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
20088/ Ekonomii Politycznej / Miłosz Sacher | | 17:10, KON gr.7 Socjologia - Rafał Towalski | | 17:10, CW gr.11 Rachunkowość - Michał Kariozen | |
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
| |
|
19:00 | | 19:00, CW gr.2 Proseminarium z metodyki studiowania - Rafał Towalski | | 19:00, CW gr.23 Rachunkowość - Michał Kariozen | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
| |
| | | | |
|
|
21:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|