Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć odbywających się w sali 208 (2024-03-04 - 2024-03-10) budynek A (A)

Ustawienia planu

Możesz zmienić domyślne ustawienia w preferencjach. Wyświetlaj na planie:
Format:
Schemat kolorów:
Dodatkowe opcje drukowania:
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

2024-03-04 - 2024-03-10
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, CW gr.46
Język I angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Joanna Tofil
8:00, CW gr.1
Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony - Izabela Godlewska
8:00, CW gr.23
Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Renata Suszczyńska
Horbaczewska Bożena SP Energetyka Jądrowa; Andrzej Sidło; Tomasz Nowacki; Piotr Maszczyk, Zbigniew Wiegner; Agata Żytniak
Horbaczewska Bożena SP Energetyka Jądrowa; Andrzej Sidło; Tomasz Nowacki; Piotr Maszczyk, Zbigniew Wiegner; Agata Żytniak
9:00
9:50, CW gr.4
Język II rosyjski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Maria Jędrys-Pawlicka
9:50, CW gr.45
Język I angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Joanna Tofil
9:50, CW gr.31
Język I angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Izabela Godlewska
9:50, CW gr.24
Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Renata Suszczyńska
10:00
11:00
11:40, CW gr.3
Język II rosyjski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Maria Jędrys-Pawlicka
11:40, CW gr.61
Makroekonomia I - Mateusz Guzikowski
11:40, WYK gr.1
Mikroökonomie II (FORUM) - Juergen Wandel
11:40, CW gr.32
Język I angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Izabela Godlewska
11:40, CW gr.55
Statystyka - Jan Zwierzchowski
12:00
13:00
13:30, CW gr.4
Język rosyjski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony - Maria Jędrys-Pawlicka
13:30, CW gr.62
Makroekonomia I - Mateusz Guzikowski
13:30, CW gr.11
Mikroökonomie II (FORUM) - Juergen Wandel
13:30, CW gr.28
Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony - Izabela Godlewska
14:00
14:25, CW gr.45
Statystyka - Jan Zwierzchowski
15:00
15:20, CW gr.11
Zarządzanie innowacjami w przedsiębiorstwie - Stanisław Łobejko
15:20, WYK gr.1
Analiza matematyczna - Robert Dryło
15:20, CW gr.11
Teoria społecznego wyboru z zastosowaniami - Paweł Pońsko
16:00
17:00
17:10, WYK gr.1
Operations Management - Paweł Bartoszczuk
17:10, CW gr.13
Statystyka - Radosław Antczak
17:10, CW gr.11
Analiza matematyczna - Robert Dryło
17:10, CW gr.11
Introduction to Game Theory - Paweł Pońsko
17:10, CW gr.21
Statystyka - Jan Zwierzchowski
17:10, CW gr.21
Mikroekonomia II - Jarosław Janecki
18:00
19:00

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: budynek A

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0