| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, CW gr.46 Język I angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Joanna Tofil | | | 8:00, CW gr.1 Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony - Izabela Godlewska | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
| |
| | | | |
9:50, CW gr.4 Język II rosyjski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Maria Jędrys-Pawlicka | | 9:50, CW gr.45 Język I angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Joanna Tofil | | 9:50, CW gr.31 Język I angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Izabela Godlewska | |
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
11:40, CW gr.3 Język II rosyjski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Maria Jędrys-Pawlicka | | 11:40, CW gr.61 Makroekonomia I - Mateusz Guzikowski | | 11:40, WYK gr.1 Mikroökonomie II (FORUM) - Juergen Wandel | | 11:40, CW gr.32 Język I angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Izabela Godlewska | |
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
| | | |
|
13:30, CW gr.4 Język rosyjski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony - Maria Jędrys-Pawlicka | | 13:30, CW gr.62 Makroekonomia I - Mateusz Guzikowski | | 13:30, CW gr.11 Mikroökonomie II (FORUM) - Juergen Wandel | | 13:30, CW gr.28 Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony - Izabela Godlewska | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
| | |
| | | | |
15:20, WYK gr.1 Zarządzanie innowacjami w przedsiębiorstwie - Stanisław Łobejko | | 15:20, WYK gr.1 Analiza matematyczna - Robert Dryło | | 15:20, WYK gr.1 Teoria społecznego wyboru z zastosowaniami - Paweł Pońsko | |
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
17:10, WYK gr.1 Operations Management - Paweł Bartoszczuk | | 17:10, CW gr.13 Statystyka - Radosław Antczak | | 17:10, CW gr.11 Analiza matematyczna - Robert Dryło | | 17:10, WYK gr.1 Introduction to Game Theory - Paweł Pońsko | |
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
| | |
|
19:00 | | | | Pońsko Paweł- konsultacje | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|