Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 117 (2022-05-16 - 2022-05-22)
budynek A (A)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-05-16 - 2022-05-22  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, CW gr.3
Język angielski (2-gi semestr) - Magdalena Wierzbicka
8:00, CW gr.17
Język niemiecki II (2-gi semestr) - Małgorzata Stanisławska
8:00, CW gr.11
Zastosowanie Business Intelligence w analizach sektora finansowego - Aneta Ptak-Chmielewska
8:00, CW gr.35
Język angielski (2-gi semestr) - Anna Grabiec
9:00
9:50, CW gr.2
Język polski II (4-ty semestr) - Anna Zając
9:50, WYK gr.1
Statystyka ekonomiczna - Radosław Antczak
9:50, WYK gr.1
Statystyka ekonomiczna - Radosław Antczak
9:50, CW gr.1
Planowanie biznesu - Dariusz Danilewicz
9:50, CW gr.51
Język angielski I (4-ty semestr) - Edyta Karpiuk
9:50, CW gr.18
Język niemiecki II (2-gi semestr) - Małgorzata Stanisławska
9:50, CW gr.35
Język angielski (4-ty semestr) - Anna Grabiec
10:00
11:00
11:40, CW gr.34
Język angielski I (4-ty semestr) - Magdalena Wierzbicka
Sternal Bartosz
11:40, CW gr.52
Język angielski I (4-ty semestr) - Edyta Karpiuk
11:40, WYK gr.1
Filozofia techniki - Grzegorz Szulczewski
11:40, CW gr.11
Rachunkowość zarządcza - Małgorzata Krysik
11:40, WYK gr.1
Rachunek efektywności w bankach - Andrzej Krysiak
12:00
13:00
13:30, CW gr.43
Język angielski (2-gi semestr) - Magdalena Wierzbicka
13:30, WYK gr.1
Zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami - Krystyna Poznańska
13:30, WYK gr.1
Zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami - Krystyna Poznańska
13:30, CW gr.12
Logistyka - Marzenna Cichosz
13:30, CW gr.41
Język angielski (2-gi semestr) - Edyta Karpiuk
13:30, WYK gr.1
Filozofia a ekonomia - Grzegorz Szulczewski
13:30, CW gr.12
Rachunkowość zarządcza - Małgorzata Krysik
13:30, CW gr.11
Organizacja projektowa - Hubert Cichocki
14:00
15:00
15:20, KON gr.11
Kierunki rozwoju współczesnej myśli ekonomicznej - Adam Rogoda
15:20, CW gr.6
Język angielski I (2-gi semestr) - Aleksandra Tomczyk
15:20, CW gr.11
Auditing - Piotr Staszkiewicz
15:20, CW gr.12
Multinational Firms in the World Economy - Artur Tomeczek
15:20, WYK gr.1
Ekonomia behawioralna w e-biznesie - Małgorzata Skrzek-Lubasińska
15:20, CW gr.12
Organizacja projektowa - Hubert Cichocki
16:00
17:00
Madoń Karol zebrania Katedry Ekonomii I
Tomczyk Aleksandra - j.angielski
17:10, WYK gr.3
Audyt i controling w korporacjach międzynarodowych - Piotr Staszkiewicz
17:10, WYK gr.3
Audyt i controling w korporacjach międzynarodowych - Piotr Staszkiewicz
17:10, CW gr.11
Metodyki zarządzania projektami - Hubert Cichocki
18:00