Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 113 (2021-10-18 - 2021-10-24)
budynek A (A)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-10-18 - 2021-10-24  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, LAB gr.7
Podstawy programowania w języku Python - Marek Derda
8:00, LAB gr.1
Ekonometria panelowa - Bartosz Witkowski
8:00, WYK gr.1
Advanced Probabilistic and Statistical Methods (QEM) - Marek Kwas
9:00
9:50, LAB gr.2
Podstawy programowania w języku Python - Marek Derda
9:50, CW gr.1
Econometrics - Bartosz Witkowski
9:50, LAB gr.1
Advanced Probabilistic and Statistical Methods (QEM) - Marek Kwas
9:50, CW gr.1
Quantitative and Qualitative Methods in Management Sciences and Economics - Anna Grudecka
9:50, LAB gr.1
Budowa oprogramowania dla bazy danych. Język PL/SQL - Witold Świerzy
10:00
11:00
11:40, LAB gr.3
Podstawy programowania w języku Python - Marek Derda
11:40, LAB gr.1
Econometrics - Bartosz Witkowski
11:40, CW gr.15
Język niemiecki II (3-ci semestr) - Renata Jagaczewska
11:40, LAB gr.1
Zarządzanie projektami informatycznymi I - Jędrzej Wieczorkowski
11:40, LAB gr.1
Podstawy analizy danych w e-biznesie - Rumiana Górska
12:00
13:00
13:30, LAB gr.7
Wstęp do informatyki gospodarczej - Marek Derda
13:30, WYK gr.1
Economic Statistics - Paweł Strzelecki
13:30, WYK gr.1
Economic Statistics - Paweł Strzelecki
13:30, LAB gr.31
Wstęp do informatyki gospodarczej - Aleksander Wassilew
13:30, LAB gr.2
Podstawy analizy danych w e-biznesie - Rumiana Górska
14:00
15:00
15:20, LAB gr.8
Wstęp do informatyki gospodarczej - Marek Derda
15:20, LAB gr.3
Podstawy analizy danych w e-biznesie - Rumiana Górska
16:00
17:00
17:10, LAB gr.9
Wstęp do informatyki gospodarczej - Marek Derda
17:10, LAB gr.3
Wstęp do informatyki gospodarczej - Rafał Raczko
17:10, WYK gr.1
Database Systems II - Danuta Wódz
17:10, LAB gr.4
Podstawy analizy danych w e-biznesie - Rumiana Górska
18:00
19:0019:00, LAB gr.4
Wstęp do informatyki gospodarczej - Rafał Raczko
19:00, LAB gr.1
Laboratorium z rachunkowości zarządczej - Paweł Warowny
20:00