Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Informacje o sali nr 8 (2022-12-05 - 2022-12-11)
budynek A (A)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:    
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-12-05 - 2022-12-11  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, CW gr.1
Język niemiecki (1-szy semestr) - Barbara Czerska
8:00, CW gr.18
Język angielski I (1-szy semestr) - Justyna Ferenc-Lipa
8:00, CW gr.10
Ekonomiczna analiza reform rynku pracy - Wiktor Wojciechowski
8:00, CW gr.1
Język niemiecki (1-szy semestr) - Barbara Czerska
8:00, CW gr.1
Język polski II (1-szy semestr) - Agnieszka Kuczma
8:00, CW gr.18
Język angielski (1-szy semestr) - Aneta Górecka
Goś Janina PS Blockchain: biznes prawo, technologia z
9:00
9:50, CW gr.1
Język niemiecki I (3-ci semestr) - Barbara Czerska
9:50, CW gr.1
Język niemiecki I (3-ci semestr) - Barbara Czerska
9:50, CW gr.17
Język angielski I (1-szy semestr) - Justyna Ferenc-Lipa
9:50, CW gr.25
Microeconomics I - Marcin Wroński
9:50, CW gr.1
Język niemiecki I (3-ci semestr) - Barbara Czerska
9:50, CW gr.1
Język niemiecki I (3-ci semestr) - Barbara Czerska
9:50, CW gr.2
Język polski II (1-szy semestr) - Agnieszka Kuczma
9:50, KON gr.3
Makroekonomia zaawansowana I - Łukasz Olejnik
10:00
11:00
11:40, WYK gr.1
Polityka finansowa UE - Elżbieta Kawecka-Wyrzykowska
11:40, WYK gr.1
Metody matematyczne ekonomii - Robert Kruszewski
11:40, CW gr.26
Microeconomics I - Marcin Wroński
11:40, CW gr.19
Język niemiecki II (3-ci semestr) - Ewa Michalik
11:40, CW gr.22
Mathematics - Marek Kwas
11:40, KON gr.4
Makroekonomia zaawansowana I - Łukasz Olejnik
12:00
13:00
13:30, KON gr.19
Geografia ekonomiczna - Dorota Niedziółka
13:30, CW gr.11
Metody matematyczne ekonomii - Robert Kruszewski
Wroński Marcin, Bardadyn Aleksandra
13:30, CW gr.5
Study Methodology Proseminar - Jan Misiuna
13:30, CW gr.71
Zarządzanie strategiczne - Patryk Dziurski
14:00
14:25, CW gr.23
Mathematics - Marek Kwas
15:00
15:20, KON gr.20
Geografia ekonomiczna - Dorota Niedziółka
testy kompetencyjne CNJO
15:20, KON gr.2
Management (seminar) - Maria Aluchna
15:20, CW gr.72
Zarządzanie strategiczne - Patryk Dziurski
16:00
17:00
17:10, WYK gr.1
Wyspy tropikalne we współczesnej gospodarce światowej - Michał Jasiński
17:10, CW gr.11
Corporate Governance - Case Studies - Maria Aluchna
17:10, CW gr.73
Zarządzanie strategiczne - Patryk Dziurski
18:00
19:0019:00, WYK gr.1
Zrównoważony rozwój - Michał Jasiński
19:00, CW gr.74
Zarządzanie strategiczne - Patryk Dziurski
20:00
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0