| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, CW gr.3 Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Małgorzata Stanisławska | | | Wiśniewski Tomasz | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
| |
| | | | |
9:50, CW gr.24 Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Renata Suszczyńska | | 9:50, CW gr.4 Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Małgorzata Stanisławska | | 9:50, WYK gr.1 Competition on the Energy Market in the European Union - Tomasz Wiśniewski | | 9:50, CW gr.26 Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Magdalena Makowska | |
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
11:40, CW gr.13 Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Jolanta Jasińska-Dunalewicz | | 11:40, CW gr.1 Polish for Foreigners - Beginning Polish (CNJO) - Anna Zając | | 11:40, WYK gr.1 Kontrola celno-skarbowa - Marcin Kotlarz | | 11:40, CW gr.25 Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Magdalena Makowska | |
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
| | | |
|
| Boguś-Duszczyk Olga | | | 13:30, CW gr.1 Język szwedzki A1.2 sem.2 z elementami języka biznesu - Anna Wojdat | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
15:20, WYK gr.1 Introduction to Design Management - Andrzej Klimczuk | | 15:20, WYK gr.1 Poland: Space and Society - Maciej Gurbała | |
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | Paderewska-Gryza Anna, CNJO | | | | |
|
Wiktoria Wróblewska seminarium | | 17:10, KON gr.2 Badanie sprawozdań finansowych - Szczepan Borowski | |
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
| |
|